| info@drachtsterglashandel.nl
 

Onze medewerkers

Arjan van Reenen

Functie: Commercieel directeur

Certificering: vol-VCA

Email: avanreenen@drachtsterglashandel.nl

Egbert van Reenen

Functie: Financieel directeur

Certificering: vol-VCA

Email: evanreenen@drachtsterglashandel.nl

Johan Feddema

Functie: Commercieel manager

Certificering: vol-VCA

Email: jfeddema@drachtsterglashandel.nl

Hilco Waalboer

Functie: Planner

Certificering: vol-VCA

Email: hilco@drachtsterglashandel.nl

Martina Giesen

Functie: Directie secretaresse

Certificering: vol-VCA

Email: martina@drachtsterglashandel.nl

Martha van Reenen-Pool

Functie: administratief medewerkster

Email: martha@drachtsterglashandel.nl

Jannie van der Meulen-Groen

Functie: administratief medewerkster

Email: jannie@drachtsterglashandel.nl

Klaas van der Meulen

Functie: Glaszetter

Certificering: VCA-basis

Harmen Bergsma

Functie: Hoofd magazijnbeheerder / glassnijder

Certificering: VCA, heftruck certificaat

Email: harmen@drachtsterglashandel.nl

Sjoerd Mulder

Functie: Magazijnmedewerker

Certificering: VCA, heftruck certificaat

Email: sjoerd@drachtsterglashandel.nl

Rene Papa

Functie: Glasinmeter

Certificering: VCA, heftruck certificaat

Email: rene@drachtsterglashandel.nl

Hielke Vriezema

Functie: Chauffeur / magazijnmedewerker

Certificering: VCA, heftruck certificaat

Chris Wiersma

Functie: Chauffeur

Certificering: VCA

Egbert Hulzinga

Functie: Glaszetter

Certificering: VCA basis

Albert Trinks

Functie: Glaszetter

Certificering: VCA

Jan Sake Tiemersma

Functie: glaszetter

Certificering: VCA basis

Gerard Hoekstra

Functie: glaszetter

Certificering: VCA basis

Richard Boekweg

Functie: Glaszetter

Certificering: VCA-basis

John Koerhuis

Functie: Glaszetter

Certificering: VCA-basis

Geja van der Schaaf-Posthumus

Functie: Administratief medewerkster